מחפשים טיול או טיול יום במהלך שהותכם בפראג? אל תחפש עוד!

שאלות נפוצות - טיולים

טיולים משותפים

בהיותם טיולים רגילים, אלה מתקיימים בלוחות זמנים קבועים ולפיכך אינם גמישים כמו טיולים פרטיים. המיניבוס בו תיסעו ישותף לשאר המשתתפים בטיולים המשותפים.

מחירי הסיור הרגילים שלנו מחויבים לאדם וכוללים את הדברים הבאים:

  • איסוף מהמלון שלך
  • דמי כניסה לאטרקציות
  • ארוחת צהריים (בסיורים נבחרים)
  • מדריך טיולים מוסמך בעל ידע מספק בהיסטוריה והרקע של האתרים שבהם ביקר

הערה: אם אתם נוסעים עם קבוצה של יותר מ-12 אנשים ומזמינים טיול משותף, אז אנחנו נארגן (ברוב המקרים) רכב אך ורק לקבוצה שלכם.


יתרונות:

  • זול יותר מטיולים פרטיים
  • הזדמנות מצוינת להכיר אנשים חדשים, במיוחד אם אתה מטייל לבד

חסרונות:

  • תאריך ושעה קבועים בקפדנות
  • זמן מוגבל לביקור באתרים שבהם ביקר

טיולים פרטיים גמישים

הטיולים הפרטיים שאנו מציעים הם 100% גמישים וניתנים להתאמה אישית, ואף תוכלו לבחור את המסלול בו תעברו ואת המראות שתראו בדרך. יתרה מכך, תוכלו לבחור את עיתוי הסיור שיתאים לנוחיותכם, והזמן שתבלו בכל מקום בו תבקרו! (תמחור הסיור יותאם בהתאם לקיצור או הארכת זמן השהייה בכל אתר.)

כל הסיורים הפרטיים שלנו מגיעים עם היתרונות הבאים:

  • רכב סטנדרטי: אנו מספקים מכונית סדאן לקבוצות של עד ארבעה אנשים וגם מיניבוס או אוטובוס לקבוצות גדולות יותר. המחירים כוללים את דמי ההמתנה ביעד וההעברה חזרה למלון. המחיר אינו כולל נסיעה נוספת באזור לאחר הגעה ליעד לבחירתכם. הפסקות לשירותים ועצירות כיבוד כלולים במחיר.
  • נהג דובר אנגלית: תקבל את המידע הבסיסי שאתה צריך לדעת על המיקומים שבהם תבקר מהנהגים שלנו דוברי אנגלית. אתה יכול להשתמש בחוברות ובמפות החינמיות הרבות הזמינות במרכזי המידע לתיירים לכל מידע נוסף שתרצה לדעת.

מדריך טיולים אופציונלי: מדריכי טיולים אינם כלולים בסיורים וטיולים פרטיים, אך אנו יכולים לארגן מדריך טיולים שילווה אותך בטיול שלך אם תזדקק לאחד - בתוספת תשלום. הודע לנו כאשר אתה מבצע את ההזמנה שלך, ואנחנו נדאג לכל השאר. מדריך הטיולים יכול להאיר אתכם על היעדים שבחרת במספר שפות, כגון גרמנית, ספרדית, רוסית, פורטוגזית, איטלקית וצרפתית. המדריכים ייספרו למספר האנשים בקבוצה שלך. לדוגמה, אם יש לך בסך הכל ארבעה אנשים בקבוצה שלך, אז המחיר עם מדריך טיולים ייחשב כטיול של חמישה אנשים. המחירים לטיולים הפרטיים שלנו נקבעים לכל רכב ולא לפי גודל הקבוצה שלכם. המשמעות היא שאם אתם נוסעים עם קבוצה של 1-4 אנשים, תצטרכו לשלם מחיר סדאן, ולקבוצה של 5-8 אנשים תחויבו במחיר של מיניוואן. במילים אחרות, זה אומר שככל שיש לך יותר אנשים בקבוצה שלך, אתה צריך לשלם פחות לאדם.

למדנו כל כך הרבה בטיול הזה לקרלובי וארי. תודה לך על הארגון שלך, ועל הידע הרב שחלקת איתנו. הנהג שלנו פיטר היה טוב יותר ממדריך טיולים מקצועי. לינדה מ., מנצ'סטר
הטיול שלך היה בדיוק מה שחיפשתי. הנהג שלנו היה מצוין ו-DVD מידע בו צפינו בדרך לקוטנה הורה הפך את הטיול שלנו לטוב עוד יותר. ערך רב גם כן, מומלץ בחום. טוני ש.
העונג שלי להביע את שביעות רצוני המלאה מהטיול המעולה לקרלשטיין. בריחה קצרה מעיר שוקקת חיים... אנא שלח את תודתי למרטין, הנהג שלך. איזק
שלום לך, השתתפנו היום בסיור הזה, ורק רציתי לכתוב ולומר כמה אני ואמא שלי נהנו ממנו! המדריך שלנו היה פנטסטי וכל כך בעל ידע רב. אתה יכול להגיד לי את שמה? לא השארתי איתה טיפ אבל הלוואי שעשיתי. האם תוכל להעביר את הודעת התודה שלי. הלן ויטבי, בריטניה