גלה את היופי של פראג מנקודת מבט אחרת

שאלות נפוצות - שייט נהר | נקודת יציאה לסירה

הפלגות בנהר פראג מאפשרות לכם להעריך את כל מה שיש לפראג להציע מזווית שונה מאוד. בניגוד להמולה של סיור רגלי , או הרחובות מלאי התנועה של סיור באוטובוס, הפלגות הנהרות שלנו מאפשרות לכם ליהנות מכל האתרים לאורך נהר הוולטאבה השליו הזורם במרכז העיר.

Prague Airport Transfers מציעה מגוון של הפלגות נהרות בפראג כדי לתת מענה לכל טעם ועניין. בין אם תרצו לצפות בארכיטקטורה היפה של פראג במהלך היום או להתפעל מאורות העיר בלילה על רקע מוזיקת ג'אז, ארוחת ערב וריקודים על הסיפון, יש לנו את הסיור המושלם עבורכם.

כדי לבחור סיור, עיין ברשימת הסיורים שלנו בנהר פראג למטה, ולאחר מכן הזמינו באינטרנט מהעמוד של הסיור הזה. אם יש לך שאלות כלשהן לגבי סיורים בנהר, צור איתנו קשר למידע נוסף - נשמח לעזור.

מרץ 21, 2022

שייט בסירות ג'אז

שייט בסירת הג'אז היא הדרך המושלמת לבלות ערב: עם מוזיקת ג'אז חיה נהדרת ותפריט ארוחת ערב א-לה-קארט כרקע, תוכלו להתפעל מאתרים ציוריים של פראג כמו גשר קארל וטירת פראג מנהר הוולטאבה .
מרץ 21, 2022

ארוחת צהריים בשייט בנהר

זהו סיור נהר פראג במיטבו, בו תוכלו להתפעל מהמבנים ההיסטוריים של העיר בעודכם נהנים ממזנון ארוחת צהריים על הסיפון. תעברו על פני המרכז ההיסטורי של פראג, ותראו מראות נפלאים כמו גשר קארל, מצודת פראג, כנסיית סנט ניקולס והתיאטרון הלאומי.
מרץ 21, 2022

ארוחת ערב בשייט בנהר

שייט זה בנהר פראג מתקיים בלילה. בזמן שאתם נהנים מארוחת ערב בופה וממוזיקה חיה על הסיפון, תוכלו לראות את כל המראות המרכזיים לאורך הוולטאבה. עם גשר קארל, כנסיית סנט ניקולס וטירת פראג מוארים על רקע שמי הלילה המנצנצים; סיור זה הוא הבחירה המושלמת עבור אלה שנמצאים בסוף שבוע רומנטי לעיר.