חקור את הארצות שמעבר לגבולות עיר מאה הצריחים

שאלות נפוצות – טיולי יום וטיולים | איך זה עובד

פראג זוכה לכינוי 'העיר של מאה צריחים' מסיבה כלשהי. נקודות הביקור הרבות והמונומנטים ההיסטוריים הופכים את פראג לעיר נפלאה ושם ברשימת התיירים של רוב התיירים. עם זאת, לא יהיה זה נבון להתעכב על היופי של פראג בלבד ולא להסתכל על שאר הפלאים המוצעים מעבר לגבולות פראג.

פלא אחד כזה הוא מרכז בוהמיה, עשיר בהיסטוריה ובמספר רב של טירות; מושבים המדינה לשעבר של מלכים ואריסטוקרטים. אתרי הספא המרפאים של מערב בוהמיה מפורסמים, בעוד טרזין הסמוך שר את ההיסטוריה העצובה של מלחמת העולם השנייה. ערים מושכות ועתיקות כמו צ'סקי קרומלוב שוות ביקור בדרום בוהמיה, בעוד שקרובה יותר לפראג, קוטנה הורה היא עוד מקום תיירותי מומלץ.

טיולים מאורגנים קבועים

הטיולים המאורגנים באופן קבוע מתקיימים רק בזמנים ותאריכים ספציפיים.

טיולים אלו משותפים עם תיירים אחרים, מודרכים על ידי מדריך מקצועי וכוללים את כל העמלות. לחץ כאן כדי לקרוא עוד.

מרץ 21, 2022

סיור קרלובי וארי

עיירה זו היא עיירת הספא המפורסמת ביותר בכל הרפובליקה הצ'כית, עם ההיסטוריה שלה עוד מהמאה ה-14 - כאשר שרל הרביעי שלט. לדמויות ידועות, כמו הצאר הרוסי פיטר הגדול והמשורר המפורסם בעולם יוהאן וולפגנג פון גתה, לא היו אלא שבחים על ההשפעות המרפאות של המעיינות המינרליים המקומיים של העיירה.
מרץ 21, 2022

סיור קוטנה הורה

עיירה עתיקה זו הייתה מרכז כריית כסף בימי הביניים, מה שהפך אותה לעיירה השנייה בעשירה בממלכה הבוהמית. מונומנטים ארכיטקטוניים רבים של קוטנה הורה ומרכז עיירה שמור היטב מדברים על התהילה והעושר של העיר ההיסטורית הזו, התהילה והעושר שעדיין פועלים חזק היום.
מרץ 21, 2022

סיור צ'סקי קרומלוב

עיירה מימי הביניים הזו בדרום בוהמיה עדיין פולטת חלק מהקסם והקסם שלה היום והיא רשומה כאתר מורשת של אונסק"ו - בצדק.
מרץ 21, 2022

סיור זיכרון טרזין

נבנה במהלך המאה ה-18 על ידי הקיסר יוסף השני, מבצר צבאי זה לשעבר יספר סיפורים על מלחמת העולם השנייה.
מרץ 21, 2022

סיור דרזדן

ביתה של גלריית האמנות הנודעת 'צווינגר', שבה מצידה נמצאת המדונה הסיסטינית המפורסמת, התמונה עטורת השבחים של רפאל. אתה יכול גם להתפעל מיצירות בולטות רבות אחרות של המאסטרים הישנים מהמאות ה-14 עד ה-17 - רובנס, רמברנדט, פוסין וכו'.
מרץ 21, 2022

סיור בטירת קרלשטיין

נבנה על ידי הקיסר קרל הרביעי בין 1348 ל-1355, קרלשטיין היא אחת הטירות המתויירות ביותר בצ'כיה. קרלשטיין שימש כמחסן של תכשיטים מלכותיים, אימפריאליים והכתרה וכארכיון של מסמכי מדינה.

אם תטיילו בין פראג לערים אחרות כמו וינה , זלצבורג , לינץ , נירנברג , פאסאו , מינכן , קרקוב או ורשה , תתקלו בשפע של נקודות סיור ועצירה הנפרשות על פני מספר שעות נסיעה. אנו ממליצים על הטיולים מפראג לפסאו ופראג לוינה עם עצירה של מספר שעות בצ'סקי קרומלוב , מכיוון ששני הטיולים הללו הם הפופולריים ביותר בקרב לקוחותינו. הזמינו איתנו הובלה ושלמו דמי המתנה מינימליים - כל כך פשוט לנצל את ההצעה הזו.

טיולים פרטיים גמישים

הטיולים הפרטיים הגמישים מסודרים לפי רצונכם והם בלעדיים לקבוצה שלכם בלבד.

טיולים אלו אינם כוללים דמי כניסה ומדריכים. לחץ כאן כדי לקרוא עוד.

מרץ 21, 2022

סיור פרטי של קרלובי וארי

העיירה עם מעיינות תרמיים טבעיים עם השפעות מרפא, קרלובי וארי, היא עיירת הספא המפורסמת ביותר בצ'כיה. המלך צ'ארלס הרביעי גילה את המעיינות התרמיים של קרלובי וארי בשנת 1358, ומאז ידוע שדמויות אייקוניות רבות כמו בטהובן, באך, שופן והצאר הרוסי פיטר הגדול, מבקרים ונהנים מהמעיינות המרפאים של העיר הזו. תוכלו ליהנות מטיולים לאורך גדות הנהר היפים, להיות מוקסמים מהפנינים הארכיטקטוניות, ולבקר בספא תרמיים, בריכות ומרכזי בריאות ברחבי העיר.
מרץ 21, 2022

סיור פרטי של טרזין

בטרזין תמצאו מצודה ענקית עם יותר מ-4 ק"מ של חומות, שנבנתה במאה ה-18 על ידי הקיסר יוסף השני ונועדה לשמש כהגנה מפני התוקפנות הפרוסית. טרזין שימש כמחנה מעבר וכלא של הגסטפו של פראג על ידי הנאצים במהלך מלחמת העולם השנייה. מוזיאון הגטו יספר לכם על ההיסטוריה העצובה עד נואשות של היהודים, מהם נשלחו יותר מ-150,000, ורק 17,247 שרדו.
מרץ 21, 2022

סיור פרטי בקוטנה הורה

כאשר התגלתה כאן עפרות כסף במאה ה-13, קוטנה הורה הפכה מיידית לעיירה חשובה עד שמשאבי הכסף אזלו במאה ה-16. כמה מהאטרקציות החשובות ביותר של העיירה הזו הן כנסיית סנט ברברה הגותית, בעלת חמש ספינות - שהחלה ב-1388, בית המשפט האיטלקי - בית מגורים מלכותי לשעבר ומטבעה, שנבנתה לקראת סוף המאה ה-13 את בית הגידול Sedleč הסמוך.
מרץ 21, 2022

סיור פרטי בצ'סקי קרומלוב

ממוקמת בדרום בוהמיה, עיירה מקסימה זו חדורת רומנטיקה והיא מקום התיירות השני המתויר ביותר בצ'כיה. הוא נרשם כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, עם למעלה משלוש מאות מבנים שנכללים במעמד זה.
מרץ 21, 2022

סיור פרטי בטירת קרלשטיין

מבצר מימי הביניים הזה ממוקם באמצע אזור כפרי עוצר נשימה באמת, וניתן להשלים מסע חזרה לפראג לפני רדת הלילה. הקרבה הזו לפראג הופכת את קרלשטיין לאחת האטרקציות התיירותיות המובילות בפראג. טירה גותית מפתה זו נוסדה בשנת 1348 ונבנתה על ידי המלך הצ'כי והקיסר הרומי קרל הרביעי לשמירה על האוצרות והמסמכים המלכותיים.
מרץ 21, 2022

סיור פרטי בטירת Křivoklát

במקור טירת ציד של שושלת Přemysl, הטירה המלכותית הגותית העצומה הזו היא מהמאה ה-13 ונבנתה מחדש בסוף המאה ה-15 עבור ולדיסלב יאגילו. הוא שימש כבית סוהר במאה ה-16 לפני שנשרף ב-1643 ולאחר מכן שוחזר לבסוף בתחילת המאות ה-19 וה-20. חללי הפנים האייקוניים של הטירה כוללים את הקפלה, אולם האבירים, האולם המלכותי, ספריית פירסטנברג, הכלא ומוזיאון פירסטנברג, שבו נמצאים הציורים והספרים.
מרץ 21, 2022

סיור פרטי בטירת Konopiště

לטירת Konopište יש היסטוריה ארכיטקטונית עשירה ומגוונת. הטירה המקורית נבנתה כדי לשמש כמבצר תוך ביטוי לסגנון המצודות הצרפתיות. לאחר מכן, בעלים שונים הביאו למבצר סגנונות בארוק ורנסנס כאחד. הבעלים הפרטי האחרון של אחוזה זו היה הארכידוכס פרנץ פרדיננד, שנשאר הבעלים עד מותו בתחילת מלחמת העולם הראשונה.

הנחות

אתה יכול ליהנות מהנחה של 11% אם אתה מזמין הסעה משדה התעופה או תחנת רכבת איתנו ותשלם מראש עבור ההזמנה שלך באינטרנט - הן הסיור והן ההעברה. כתוב 'הובלה וטיולים 11% הנחה' בעת ההזמנה ותהיה זכאי להצעה זו. יש לסלק את תשלומי ההזמנה לפחות 24 שעות לפני מועד האיסוף או הסיור.

מבצע זה אינו כולל סיורים שכבר מוזלים (כגון המבצע המיוחד לסיור סופיריור וארוחת ערב בשייט בנהר ). חלה מדיניות ביטולים רגילה.

למדנו כל כך הרבה בטיול הזה לקרלובי וארי. תודה לך על הארגון שלך, ועל הידע הרב שחלקת איתנו. הנהג שלנו פיטר היה טוב יותר ממדריך טיולים מקצועי. לינדה מ., מנצ'סטר
הטיול שלך היה בדיוק מה שחיפשתי. הנהג שלנו היה מצוין ו-DVD מידע בו צפינו בדרך לקוטנה הורה הפך את הטיול שלנו לטוב עוד יותר. ערך רב גם כן, מומלץ בחום. טוני ס.
העונג שלי להביע את שביעות רצוני המלאה מהטיול המעולה לקרלשטיין. בריחה קצרה מעיר שוקקת... אנא שלח את תודתי למרטין, הנהג שלך. איזק
שלום לך, השתתפנו היום בסיור הזה, ורק רציתי לכתוב ולומר כמה אני ואמא שלי נהנו ממנו! המדריך שלנו היה פנטסטי וכל כך בעל ידע רב. אתה יכול להגיד לי את השם שלה? לא השארתי איתה טיפ אבל הלוואי שעשיתי. האם תוכל להעביר את הודעת התודה שלי. הלן ויטבי, בריטניה