שירותי שיתוף פעולה והטבות ללקוחות קבועים ולסוכני נסיעות

הצי שלנו | הנהגים שלנו | מצגת PDF | מחירון CZK | מחירון יורו

שׁוּתָפוּת

בתי מלון וסוכנויות אחרות המספקות מגורים, יחד עם סוכנויות נסיעות וחברות הדורשות העברות באופן קבוע, יכולים ליהנות משיתוף הפעולה והמחירים המיוחדים של הסעות משדה התעופה של פראג. המחירים ניתנים למשא ומתן על בסיס אישי. אתה יכול ללחוץ כאן כדי הורד את המחירון הכללי של השותפות.

אתה יכול גם להצטרף לתוכנית השותפים שלנו ולהרוויח עמלות על מכירות הפניות אם אתה מנהל אתר אינטרנט הקשור לטיולים בפראג.

לקוחות רגילים

הלקוחות הקבועים שלנו יכולים ליהנות ממחירי שותפות תחרותיים – בין אם מדובר בלקוחות בודדים ובין אם מדובר בקבוצות ארגוניות – אשר יבטיחו לחסוך סכום לא מבוטל של כסף עבור אותו שירות איכותי ובלתי ניתן לאותו! אז אם אתה נוסע לשדה התעופה של פראג באופן קבוע, צור איתנו קשר עכשיו!

הסעות לקבוצות ארגוניות

אם אתה הבעלים או המנהל של קבוצה ארגונית, והעובדים שלך צריכים לנסוע לשדה התעופה של פראג באופן קבוע, אתה יכול לחשוב על שירות התחבורה המלא שלנו. יוצעו לכם נהגים מקצועיים במיוחד, צי רכבים עדכני, נוח ומרשים, מחירים תחרותיים, תשלום באמצעות חשבונית ו-100% אחריות להחזר כספי (ללא שאלות), אם למנות רק חלק מהיתרונות הרבים. יש לנו להציע. יתרון נוסף, הנהגים המנומסים ודוברי האנגלית שלנו יבטיחו שכל לקוח זר או שותף עסקי שאולי ביקרת בפראג יתקבל בברכה כראוי ותהיה לו נסיעה נעימה ונוחה, ללא סיכוי להיקרע מהמונית הצהובה הלא ישרה. נהגים.

הסעות למלון

זהו אחד החלקים הטובים והמשמעותיים ביותר בחברה שלנו. מלונות רבים ודירות נופש משמעותיים בפראג משתמשים באופן קבוע בשירותי התחבורה שלנו עבור האורחים שלהם. אם בבעלותך או בניהולך בית מלון או דירת נופש, צור איתנו קשר; אנחנו בהחלט נעמוד בכל הדרישות שלך.

תהליכים תפעוליים

העברה פרטית

הנהגים המנומסים ודוברי האנגלית שלנו יחכו לכם בשדה התעופה כשתגיעו. הם יחזיקו כרטיס עם שמך (או שם החברה שלך, מה שאתה מעדיף) כדי שתוכל למצוא אותם בקלות. אם ייאלצו להמתין זמן רב, הם יחנו את רכבם בחניון סמוך ומאובטח. אם יש סיכוי גבוה יותר שתצאו משדה התעופה בקרוב מאוד, הרכבים יחנו ב'נתיב החניה לטווח קצר' ממש מחוץ לבניין הטרמינל.

אתה יכול לקבל את הכרטיס שהנהג יחזיק בהתאמה אישית לטעמך. לדוגמה, אתה יכול לכלול את הלוגו של החברה שלך בכרטיס לזיהוי קל יותר. חלק מהלקוחות הארגוניים הקבועים שלנו משתמשים בשיטה זו.

הסעה משותפת מדלת לדלת

כאשר הנהגים שלנו מקבלים 'עבודות העברה', הם מתבקשים לקבל את כל נוסעי ההסעה מטיסה אחת. כל נוסעי ההסעות שלנו מאותה טיסה נוסעים באותו רכב (מדי פעם, גם נוסעים מטיסות אחרות המגיעות באותה שעה מועברים באותו רכב). בדרך כלל אנחנו מקצים מיניבוס לשמונה נוסעים, אבל לא תמיד; לפעמים, אנחנו שולחים מכונית סדאן רגילה או מיניבוס גדול. אכפת לנו מהזמן היקר של הלקוחות שלנו, לכן אנו מנסים למזער את זמן ההמתנה שלהם על ידי כך שנוסעי הסעות מאותה טיסה בלבד נוסעים באותו רכב משותף. זמן ההמתנה קצר יחסית - בדרך כלל בין חמש לחמש עשרה דקות, מקסימום. בדרך כלל, מקסימום שלוש קבוצות נפרדות של מטיילים מורכבות באותו מסלול משדה התעופה.