שירות מיניבוסים מופעל על ידי כלי רכב של מרצדס ויטו ו פולקסווגן טרנספורטר עבור עד 8 נוסעים. שירות הליווי שלנו מסופק על ידי מיניבוס מרצדס שפרינצק עד 20 נוסעים, על ידי אוטובוס ISUZU עבור עד 30 נוסעים ו מרצדס Turismo אוטובוסים עבור עד 54 נוסעים.
הנסיעות הכלכליות שלנו מסופקות על ידי כלי רכב קטנים יותר בהם קיבולת המטען מוגבלת. בעיקר השתמשנו בסקודה אוקטביה או במכוניות דומות.
עבור העברות פרטיות אנחנו בעיקר מספקים רכבי סקודה מעולה או פולקסווגן אשר מתאימים לעד ארבעה נוסעים. אם יש לכם יותר מארבעה תיקים בינוניים, אנו ממליצים להזמין שדרוג מיניוואן חינם לאותו מחיר.
עבור נסיעה משותפת אנו מספקים בעיקר מיניוואן מרצדס ויטו. לנוסעים עם יותר תיקים ונוסעים שנוסעים עם ילדים אנו ממליצים להזמין את הרכב המשפחתי שלנו או מיניוואן במקום.
נסיעות הלימוזינה שלנו הן מדגמי לינקולן, האמר ו קדילאק. ברכבים אלה יש קיבולת מטען מוגבלת. אם יש לך הרבה מזוודות או קבוצה של יותר מחמישה נוסעים, ייתכן שתצטרך מכונית נוספת עבור מזוודות.

מדוע עליי להזמין מראש?

ההמתנה לתחבורה ציבורית, אחרי טיסה ארוכה ומעייפת או ממש לפני הנסיעה לשדה התעופה, היא תמיד עניין מלחיץ. כמובן, יש את האפשרות כי תחויב בתעריף מוגזם על ידי מוניות הרחוב רק בגלל שאתה תייר. אחד הטריקים הפופולריים ביותר הוא לנסוע במסלול ארוך יותר דרך מעקף העיר כדי לנפח את חשבון הנסיעה במונית. ובניגוד למוניות אחרות הממוקמות בלובי של נמל התעופה של פראג, איננו גובים דמי שירות בסך 10 יורו רק כדי לבצע הזמנה. כדי לוודא שאתם מקבלים את שירות ההסעות הטוב ביותר לנמל התעופה – ומגיע לכם – הזמינו מראש את נסיעתכם איתנו. אתה יכול לנוח בידיעה שהנהג שלנו יחכה לקבל אותך-גם אם הטיסה שלך מתעכבת או מגיעה מוקדם-ולעזור לך עם המזוודות. למרות שהמחירים שלנו קבועים, מובטח כי תחסוך עד 50% לעומת מוניות הרחוב הרגילות.

מומלץ בספרי המדריכים

מצא את השירות שלנו שהוזכר גם במדריכים כמו Rick Steve’s Prague & The Czech Republic , Lonely Planet ועוד.