בטיחות מובטחת עם הסעות משדה התעופה של פראג

כל הנהגים שלנו נבדקים מדי יום או מחוסנים במלואם ל-COVID-19 ולובשים מסיכת פנים (FFP2 או N95).

כדי למזער את כל הסיכונים, אנו בודקים באופן קבוע מכוניות ומתקשרים עם הנהגים שלנו לגבי הדרכים הטובות והיעילות ביותר למניעת התפשטות הזיהום. הנהגים נדרשים לעמוד בתקני הבטיחות שלנו, ובמיוחד, עליהם ללבוש מסכות מגן ולחטא את המכוניות שלהם לאחר כל נסיעה. נהגים עוברים גם בדיקות טמפרטורה מדי יום ומורשים לנהוג רק אם אין להם חום או תסמיני שפעת אחרים.

כמו כן אנו מבקשים מכם ללבוש מסכת פנים המכסה את הפה והאף בזמן השימוש בשירות ההובלה שלנו. כמו כן, מומלץ לנוסעים להשתמש בחומר חיטוי ידיים לפני הכניסה לרכב. אנו ממליצים לך לשבת במושבים האחוריים, ובמידת האפשר, לפתוח את החלון כדי לספק אוורור אוויר נוסף. בעת שיעול או התעטשות, כסו את הפה במרפק או במטפחת.


בטיחות ילדים

אנו דואגים לבטיחות ילדיכם באותה מידה כמוכם. אם יש לכם מלאכים קטנים שנוסעים אתכם, אנא יידעו אותנו לפני כן - בזמן ביצוע ההזמנה - כדי שנוכל לארגן את הישיבה המתאימה ואמצעי בטיחות נוספים ולהכין אותם עם הגעתכם. כדי לשפר עוד יותר עבורך, אנו מספקים שירותים אלה בחינם! מושבים לתינוקות אינם חובה, אך מומלץ מאוד. העברות משדה התעופה של פראג תומכת בתוקף ועומדת בתקנות הבטיחות וההמלצות של נסיעות ילדים לפי משרד התחבורה המקומי.


בטיחות הנוסעים

אנו מאמינים שללקוחותינו צריכים להיות אמצעי הבטיחות הטובים ביותר האפשריים, כדי להבטיח שאנו מוודאים שכל הרכבים שלנו מבוטחים - הרבה מעל המחויבות החוקתית. אנו שמים את זה בראש סדר העדיפויות להבטיח את בטיחות הלקוח ולהפוך את המסע שלו ללא טרחה ככל האפשר, כי אנו מבינים שלקוח מרוצה יגיד.


מושבי בטיחות לתינוק

סוגי הכסאות לרכב לתינוק שאנו מספקים:

מושבים לרכב לתינוקות - מתאימים לילדים עד משקל 9 ק"ג (20 פאונד). מתורגם לגילאי עד שנה במונחים של גיל.

מושבי בטיחות לפעוטות - מתאים לילדים במשקל של בין 9 ק"ג ל-18 ק"ג (20 - 40 פאונד). מתורגם לבני שנה עד 4 במונחים של גיל.

מושבי בוסטר לרכב - מתאימים לילדים במשקל בין 18 ק"ג ל-36 ק"ג (40 - 80 פאונד). מתורגם לבני 4 עד 12 מבחינת גיל.


בטיחות רכב

אורך נוסף שאנחנו הולכים אליו כדי שהנסיעה שלך איתנו תהיה בטוחה ושקטה הוא השימוש ב-GPS כדי לנטר את כלי הרכב שלנו. כל הרכבים שלנו מצוידים ב-GPS והם תמיד במעקב ומעקב כדי להבטיח את בטיחותך. בדרך כלל נוכל לארגן עבורך רכב תוך 15 דקות אם אתה צריך העברה משדה התעופה או לשדה התעופה, או אפילו הסעה לעיר.

לנהגים המנוסים והמומחים שלנו יש 10 שנים של שירות איכותי ויכולים לדבר אנגלית. הם אדיבים ויעזרו לך עם המטען שלך. יתר על כן, תהיה לך תמיכת שירות לקוחות 24/7, הן דרך הטלפון והן באמצעות דואר אלקטרוני.


מובטח המחיר הטוב ביותר

דבר אחד שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים בו הוא שהמחיר והשירות שאנו מספקים עבור מגוון הרכבים המוצעים הם ללא תחרות. יתר על כן, אנו מספקים אחריות להחזר כספי - ללא שאלות. יתר על כן, הלקוחות שלנו יכולים לבחור לבטל את ההזמנה שלהם בכל עת בחינם - ללא צורך בהפקדות.

אנו גם מעריכים את הקשר והאמון בינינו לבין הלקוח. מכאן שאנו שקופים לחלוטין מההתחלה, והמחיר שהלקוחות מסכימים עליו הוא המחיר הקבוע. לא יתבקש מהלקוח חשבון נסתר או נוסף - כגון דמי חניה, דמי המתנה, מדי מוניות וכו'.


ההבטחה לשירות הטוב ביותר

יש כל אפשרות שבפראג נהג המונית יגבה מכם מחיר הרבה יותר מהתעריף בפועל. יכול להיות שהנהג לא יודע את השפה שלך, והרכב עשוי להיות הרבה פחות נוח ממה שאתה אוהב. מומלץ מאוד להזמין הסעה עם שירותי שדה התעופה של פראג - זה לוקח רק 5 דקות ומאפשר לך להימנע מכל הסיכונים שהוזכרו לעיל. למרות שחלק מהלקוחות עלולים לא לסמוך על שירות השכרת מוניות מקוון עם יותר מהתנאים וההגבלות, אנו מבטיחים שהשירות שאנו מספקים הוא, פשוט, מובחר (ללא צורך בתשלומים מראש).